• info@medwave.com.tr
  • 0216 473 33 34

2022 için yeni Hava Temizleme Cihaz tasarımları, Güle güle Koronavirüs!

Medwave Şirketi, hava temizleme cihazları için yeni tasarımlar başlattı. 

Cihaz, mekaniğinde bulunan plazma teknolojisi sayesinde nano-titanyumun devreye girmesiyle oksijene insan sağlığına yararlı olan negatif iyon üretiyor. 

Virüs, bakteri, küf, mayaları gözle görülmeyen toz, duman gibi mikroorganizmanın partiküllerini yok eder. Karbondioksit ve karbon monoksit gibi zararlı gazları da yok eder. 

Hava cihazın plazma tüpünden geçtiği zaman oksijen plazması üretir. Ortaya güçlü bir temizleme çıkar, yüzey ve havayı temizleme eder. Korona virüsünü çok kısa sürede temizle edebilir. 

Cihazın çalışmasını kontrol etmek için tek bir düğmenin bulunması nedeniyle bu cihazların kullanımı daha kolay olacaktır. 

Uluslararası patenti, ISO 9001 - CE Belgesi bulunan ve saniyede 2 metreküp alanı temizleme yapabilen cihazın, kullanım alanının büyüklüğüne göre 3 farklı boyutta üretildi: 

Klin 20 (taşınabilir) 30 metrekarelik bir alanı temizleyebilir. Portatiftir ve masaya yerleştirilebilir veya duvara asılabilir. 

Klin 20, 40 ile 90 metrekare arasında bir alanı temizleyebilir. Duvara asılabilir. 

Klin 80, 150 ile 250 metrekare arasında bir alanı temizleyebilir. Ameliyathanelerde, sigara içilen yerlerde vs. içine filtre taktırabilir.

Ürünlerimiz sipariş üzerine satılmaktadır. Özel tasarımlar yapılabilir. Daha fazla bilgi için bize sales@medwave.com.tr mail adresimizden veya @medwaveco instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz.